logo

Sonsuz Hayata Yol Rehberi

Bu kitapta, inançla ilgili pek soruya açık, anlaşılır ve akıcı bir anlatımla cevaplar veriliyor. Kur’an’daki bilime dair işaretler, büyük günahlar, sırat köprüsü, Cennet, kibir ve yaratılış gibi pek çok konu ve kavram hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özellikle gençler için çok faydalı olacak bu kitabı kütüphanenizden eksik etmeyin.

Paylas :

Açıklama

Günümüz toplumunda insanlar maalesef genelde huzursuz ve mutsuz. Bu duruma büyük oranda, teknolojinin getirdiği kolaylıkların yanı sıra insanların sağlıklarını olumsuz etkilemesi, savaşlar, terör, nasıl ve nereye gittiği belli olmayan toplumsal değerler, hayatın hızlı sirkülasyonundan dolayı bireylerin kendilerine vakit ayırmamaları gibi onlarca sebep sayabiliriz.

Yaşadığımız sorunları bir kenara bırakıp ve kendimizi vererek bu kitabı dikkatlice okumaya çalışırsak, bu bizi hayatın kötü girdabından çekip alarak, yol ve güzergâhımızı doğru çizebilmemize ve geleceğimize daha umutla bakmamıza imkân sağlayabilir. “Bunları ben biliyorum!” düşüncesi yanlış bir kabul olabileceğinden; belki de bir cümle bile hayatımızda olumlu değişiklikler yapabilir.

Ek bilgi

Baskı Tarihi

Aralık 2022

Sayfa

93

ISBN

9781682366356

Satın Al

E Kitap:

Apple Books Google Books